Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:00
Władysława IV15:02
Plac Wolności15:04
Wyzwolenia15:06
Zespół Szkół Morskich15:08
Krasickiego (n/ż)15:10
Brzeźno15:11
PCK15:12
Dworska15:14
al. Płażyńskiego
 
15:16
0 min.
 
Czarny Dwór15:171 min.
 
Przymorze Wielkie15:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:204 min.
 
Czerwony Dwór15:237 min.
 
Piastowska15:259 min.
 
Gospody15:2711 min.
 
Subisława15:2913 min.
 
Żabianka SKM15:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy