Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni18:21
Władysława IV18:23
Plac Wolności18:25
Wyzwolenia18:27
Zespół Szkół Morskich18:29
Krasickiego (n/ż)18:31
Brzeźno18:32
PCK18:33
Dworska18:35
al. Płażyńskiego
 
18:36
0 min.
 
Czarny Dwór18:371 min.
 
Przymorze Wielkie18:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża18:404 min.
 
Czerwony Dwór18:437 min.
 
Piastowska18:459 min.
 
Gospody18:4711 min.
 
Subisława18:4913 min.
 
Żabianka SKM18:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy