Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni18:41
Władysława IV18:43
Plac Wolności18:45
Wyzwolenia18:47
Zespół Szkół Morskich18:49
Krasickiego (n/ż)18:51
Brzeźno18:52
PCK18:53
Dworska18:55
al. Płażyńskiego
 
18:56
0 min.
 
Czarny Dwór18:571 min.
 
Przymorze Wielkie18:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:004 min.
 
Czerwony Dwór19:037 min.
 
Piastowska19:059 min.
 
Gospody19:0711 min.
 
Subisława19:0913 min.
 
Żabianka SKM19:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy