Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni06:58
Władysława IV07:00
Plac Wolności07:02
Wyzwolenia07:04
Zespół Szkół Morskich07:06
Krasickiego (n/ż)07:08
Brzeźno07:09
PCK07:10
Dworska07:12
al. Płażyńskiego
 
07:14
0 min.
 
Czarny Dwór07:151 min.
 
Przymorze Wielkie07:173 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:184 min.
 
Czerwony Dwór07:217 min.
 
Piastowska07:239 min.
 
Gospody07:2511 min.
 
Subisława07:2713 min.
 
Żabianka SKM07:2814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy