Rozkład jazdy na: Pt., 3.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni09:40
Władysława IV09:42
Plac Wolności09:44
Wyzwolenia09:46
Zespół Szkół Morskich09:48
Krasickiego (n/ż)09:50
Brzeźno09:51
PCK09:52
Dworska09:54
al. Płażyńskiego
 
09:56
0 min.
 
Czarny Dwór09:571 min.
 
Przymorze Wielkie09:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:004 min.
 
Czerwony Dwór10:037 min.
 
Piastowska10:059 min.
 
Gospody10:0711 min.
 
Subisława10:0913 min.
 
Żabianka SKM10:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy