Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni10:20
Władysława IV10:22
Plac Wolności10:24
Wyzwolenia10:26
Zespół Szkół Morskich10:28
Krasickiego (n/ż)10:30
Brzeźno10:31
PCK10:32
Dworska10:34
al. Płażyńskiego
 
10:36
0 min.
 
Czarny Dwór10:371 min.
 
Przymorze Wielkie10:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:404 min.
 
Czerwony Dwór10:437 min.
 
Piastowska10:459 min.
 
Gospody10:4711 min.
 
Subisława10:4913 min.
 
Żabianka SKM10:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy