Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni11:00
Władysława IV11:02
Plac Wolności11:04
Wyzwolenia11:06
Zespół Szkół Morskich11:08
Krasickiego (n/ż)11:10
Brzeźno11:11
PCK11:12
Dworska11:14
al. Płażyńskiego
 
11:16
0 min.
 
Czarny Dwór11:171 min.
 
Przymorze Wielkie11:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:204 min.
 
Czerwony Dwór11:237 min.
 
Piastowska11:259 min.
 
Gospody11:2711 min.
 
Subisława11:2913 min.
 
Żabianka SKM11:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy