Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni11:20
Władysława IV11:22
Plac Wolności11:24
Wyzwolenia11:26
Zespół Szkół Morskich11:28
Krasickiego (n/ż)11:30
Brzeźno11:31
PCK11:32
Dworska11:34
al. Płażyńskiego
 
11:36
0 min.
 
Czarny Dwór11:371 min.
 
Przymorze Wielkie11:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:404 min.
 
Czerwony Dwór11:437 min.
 
Piastowska11:459 min.
 
Gospody11:4711 min.
 
Subisława11:4913 min.
 
Żabianka SKM11:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy