Rozkład jazdy na: Śr., 15.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni13:00
Władysława IV13:02
Plac Wolności13:04
Wyzwolenia13:06
Zespół Szkół Morskich13:08
Krasickiego (n/ż)13:10
Brzeźno13:11
PCK13:12
Dworska13:14
al. Płażyńskiego
 
13:16
0 min.
 
Czarny Dwór13:171 min.
 
Przymorze Wielkie13:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:204 min.
 
Czerwony Dwór13:237 min.
 
Piastowska13:259 min.
 
Gospody13:2711 min.
 
Subisława13:2913 min.
 
Żabianka SKM13:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy