Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni13:20
Władysława IV13:22
Plac Wolności13:24
Wyzwolenia13:26
Zespół Szkół Morskich13:28
Krasickiego (n/ż)13:30
Brzeźno13:31
PCK13:32
Dworska13:34
al. Płażyńskiego
 
13:36
0 min.
 
Czarny Dwór13:371 min.
 
Przymorze Wielkie13:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:404 min.
 
Czerwony Dwór13:437 min.
 
Piastowska13:459 min.
 
Gospody13:4711 min.
 
Subisława13:4913 min.
 
Żabianka SKM13:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy