Rozkład jazdy na: Nd., 12.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni16:20
Władysława IV16:22
Plac Wolności16:24
Wyzwolenia16:26
Zespół Szkół Morskich16:28
Krasickiego (n/ż)16:30
Brzeźno16:31
PCK16:32
Dworska16:34
al. Płażyńskiego
 
16:36
0 min.
 
Czarny Dwór16:371 min.
 
Przymorze Wielkie16:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:404 min.
 
Czerwony Dwór16:437 min.
 
Piastowska16:459 min.
 
Gospody16:4711 min.
 
Subisława16:4913 min.
 
Żabianka SKM16:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy