Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni16:40
Władysława IV16:42
Plac Wolności16:44
Wyzwolenia16:46
Zespół Szkół Morskich16:48
Krasickiego (n/ż)16:50
Brzeźno16:51
PCK16:52
Dworska16:54
al. Płażyńskiego
 
16:56
0 min.
 
Czarny Dwór16:571 min.
 
Przymorze Wielkie16:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:004 min.
 
Czerwony Dwór17:037 min.
 
Piastowska17:059 min.
 
Gospody17:0711 min.
 
Subisława17:0913 min.
 
Żabianka SKM17:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy