Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni18:00
Władysława IV18:02
Plac Wolności18:04
Wyzwolenia18:06
Zespół Szkół Morskich18:08
Krasickiego (n/ż)18:10
Brzeźno18:11
PCK18:12
Dworska18:14
al. Płażyńskiego
 
18:15
0 min.
 
Czarny Dwór18:161 min.
 
Przymorze Wielkie18:183 min.
 
Obrońców Wybrzeża18:194 min.
 
Czerwony Dwór18:227 min.
 
Piastowska18:249 min.
 
Gospody18:2611 min.
 
Subisława18:2813 min.
 
Żabianka SKM18:2914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy