Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni19:21
Władysława IV19:23
Plac Wolności19:25
Wyzwolenia19:27
Zespół Szkół Morskich19:29
Krasickiego (n/ż)19:31
Brzeźno19:32
PCK19:33
Dworska19:35
al. Płażyńskiego
 
19:36
0 min.
 
Czarny Dwór19:371 min.
 
Przymorze Wielkie19:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:404 min.
 
Czerwony Dwór19:437 min.
 
Piastowska19:459 min.
 
Gospody19:4711 min.
 
Subisława19:4913 min.
 
Żabianka SKM19:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy