Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni19:41
Władysława IV19:43
Plac Wolności19:45
Wyzwolenia19:47
Zespół Szkół Morskich19:49
Krasickiego (n/ż)19:51
Brzeźno19:52
PCK19:53
Dworska19:55
al. Płażyńskiego
 
19:56
0 min.
 
Czarny Dwór19:571 min.
 
Przymorze Wielkie19:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża20:004 min.
 
Czerwony Dwór20:037 min.
 
Piastowska20:059 min.
 
Gospody20:0711 min.
 
Subisława20:0913 min.
 
Żabianka SKM20:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy