Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni19:57
Władysława IV19:59
Plac Wolności20:01
Wyzwolenia20:03
Zespół Szkół Morskich20:05
Krasickiego (n/ż)20:07
Brzeźno20:08
PCK20:09
Dworska20:11
al. Płażyńskiego
 
20:12
0 min.
 
Czarny Dwór20:131 min.
 
Przymorze Wielkie20:153 min.
 
Obrońców Wybrzeża20:164 min.
 
Czerwony Dwór20:197 min.
 
Piastowska20:219 min.
 
Gospody20:2311 min.
 
Subisława20:2513 min.
 
Żabianka SKM20:2614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy