Rozkład jazdy na: Nd., 31.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:46
Władysława IV07:48
Plac Wolności07:50
Wyzwolenia07:52
Zespół Szkół Morskich07:54
Krasickiego (n/ż)07:56
Brzeźno07:57
PCK07:58
Dworska08:00
al. Płażyńskiego
 
08:02
0 min.
 
Czarny Dwór08:031 min.
 
Przymorze Wielkie08:053 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:064 min.
 
Czerwony Dwór08:097 min.
 
Piastowska08:119 min.
 
Gospody08:1311 min.
 
Subisława08:1513 min.
 
Żabianka SKM08:1614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy