Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni08:50
Władysława IV08:52
Plac Wolności08:54
Wyzwolenia08:56
Zespół Szkół Morskich08:58
Krasickiego (n/ż)09:00
Brzeźno09:01
PCK09:02
Dworska09:04
al. Płażyńskiego
 
09:06
0 min.
 
Czarny Dwór09:071 min.
 
Przymorze Wielkie09:093 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:104 min.
 
Czerwony Dwór09:137 min.
 
Piastowska09:159 min.
 
Gospody09:1711 min.
 
Subisława09:1913 min.
 
Żabianka SKM09:2014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy