Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni10:10
Władysława IV10:12
Plac Wolności10:14
Wyzwolenia10:16
Zespół Szkół Morskich10:18
Krasickiego (n/ż)10:20
Brzeźno10:21
PCK10:22
Dworska10:24
al. Płażyńskiego
 
10:26
0 min.
 
Czarny Dwór10:271 min.
 
Przymorze Wielkie10:293 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:304 min.
 
Czerwony Dwór10:337 min.
 
Piastowska10:359 min.
 
Gospody10:3711 min.
 
Subisława10:3913 min.
 
Żabianka SKM10:4014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy