Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni10:30
Władysława IV10:32
Plac Wolności10:34
Wyzwolenia10:36
Zespół Szkół Morskich10:38
Krasickiego (n/ż)10:40
Brzeźno10:41
PCK10:42
Dworska10:44
al. Płażyńskiego
 
10:46
0 min.
 
Czarny Dwór10:471 min.
 
Przymorze Wielkie10:493 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:504 min.
 
Czerwony Dwór10:537 min.
 
Piastowska10:559 min.
 
Gospody10:5711 min.
 
Subisława10:5913 min.
 
Żabianka SKM11:0014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy