Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni11:10
Władysława IV11:12
Plac Wolności11:14
Wyzwolenia11:16
Zespół Szkół Morskich11:18
Krasickiego (n/ż)11:20
Brzeźno11:21
PCK11:22
Dworska11:24
al. Płażyńskiego
 
11:26
0 min.
 
Czarny Dwór11:271 min.
 
Przymorze Wielkie11:293 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:304 min.
 
Czerwony Dwór11:337 min.
 
Piastowska11:359 min.
 
Gospody11:3711 min.
 
Subisława11:3913 min.
 
Żabianka SKM11:4014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy