Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni11:50
Władysława IV11:52
Plac Wolności11:54
Wyzwolenia11:56
Zespół Szkół Morskich11:58
Krasickiego (n/ż)12:00
Brzeźno12:01
PCK12:02
Dworska12:04
al. Płażyńskiego
 
12:06
0 min.
 
Czarny Dwór12:071 min.
 
Przymorze Wielkie12:093 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:104 min.
 
Czerwony Dwór12:137 min.
 
Piastowska12:159 min.
 
Gospody12:1711 min.
 
Subisława12:1913 min.
 
Żabianka SKM12:2014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy