Rozkład jazdy na: Śr., 15.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni12:10
Władysława IV12:12
Plac Wolności12:14
Wyzwolenia12:16
Zespół Szkół Morskich12:18
Krasickiego (n/ż)12:20
Brzeźno12:21
PCK12:22
Dworska12:24
al. Płażyńskiego
 
12:26
0 min.
 
Czarny Dwór12:271 min.
 
Przymorze Wielkie12:293 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:304 min.
 
Czerwony Dwór12:337 min.
 
Piastowska12:359 min.
 
Gospody12:3711 min.
 
Subisława12:3913 min.
 
Żabianka SKM12:4014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy