Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni12:30
Władysława IV12:32
Plac Wolności12:34
Wyzwolenia12:36
Zespół Szkół Morskich12:38
Krasickiego (n/ż)12:40
Brzeźno12:41
PCK12:42
Dworska12:44
al. Płażyńskiego
 
12:46
0 min.
 
Czarny Dwór12:471 min.
 
Przymorze Wielkie12:493 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:504 min.
 
Czerwony Dwór12:537 min.
 
Piastowska12:559 min.
 
Gospody12:5711 min.
 
Subisława12:5913 min.
 
Żabianka SKM13:0014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy