Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni13:21
Władysława IV13:23
Plac Wolności13:25
Wyzwolenia13:27
Zespół Szkół Morskich13:29
Krasickiego (n/ż)13:31
Brzeźno13:32
PCK13:33
Dworska13:35
al. Płażyńskiego
 
13:37
0 min.
 
Czarny Dwór13:381 min.
 
Przymorze Wielkie13:403 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:414 min.
 
Czerwony Dwór13:447 min.
 
Piastowska13:469 min.
 
Gospody13:4811 min.
 
Subisława13:5013 min.
 
Żabianka SKM13:5114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy