Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni13:57
Władysława IV13:59
Plac Wolności14:01
Wyzwolenia14:03
Zespół Szkół Morskich14:05
Krasickiego (n/ż)14:07
Brzeźno14:08
PCK14:09
Dworska14:11
al. Płażyńskiego
 
14:13
0 min.
 
Czarny Dwór14:141 min.
 
Przymorze Wielkie14:163 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:174 min.
 
Czerwony Dwór14:207 min.
 
Piastowska14:229 min.
 
Gospody14:2411 min.
 
Subisława14:2613 min.
 
Żabianka SKM14:2714 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy