Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni14:21
Władysława IV14:23
Plac Wolności14:25
Wyzwolenia14:27
Zespół Szkół Morskich14:29
Krasickiego (n/ż)14:31
Brzeźno14:32
PCK14:33
Dworska14:35
al. Płażyńskiego
 
14:37
0 min.
 
Czarny Dwór14:381 min.
 
Przymorze Wielkie14:403 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:414 min.
 
Czerwony Dwór14:447 min.
 
Piastowska14:469 min.
 
Gospody14:4811 min.
 
Subisława14:5013 min.
 
Żabianka SKM14:5114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy