Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni14:45
Władysława IV14:47
Plac Wolności14:49
Wyzwolenia14:51
Zespół Szkół Morskich14:53
Krasickiego (n/ż)14:55
Brzeźno14:56
PCK14:57
Dworska14:59
al. Płażyńskiego
 
15:01
0 min.
 
Czarny Dwór15:021 min.
 
Przymorze Wielkie15:043 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:054 min.
 
Czerwony Dwór15:087 min.
 
Piastowska15:109 min.
 
Gospody15:1211 min.
 
Subisława15:1413 min.
 
Żabianka SKM15:1514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy