Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:33
Władysława IV15:35
Plac Wolności15:37
Wyzwolenia15:39
Zespół Szkół Morskich15:41
Krasickiego (n/ż)15:43
Brzeźno15:44
PCK15:45
Dworska15:47
al. Płażyńskiego
 
15:49
0 min.
 
Czarny Dwór15:501 min.
 
Przymorze Wielkie15:523 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:534 min.
 
Czerwony Dwór15:567 min.
 
Piastowska15:589 min.
 
Gospody16:0011 min.
 
Subisława16:0213 min.
 
Żabianka SKM16:0314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy