Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni15:57
Władysława IV15:59
Plac Wolności16:01
Wyzwolenia16:03
Zespół Szkół Morskich16:05
Krasickiego (n/ż)16:07
Brzeźno16:08
PCK16:09
Dworska16:11
al. Płażyńskiego
 
16:13
0 min.
 
Czarny Dwór16:141 min.
 
Przymorze Wielkie16:163 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:174 min.
 
Czerwony Dwór16:207 min.
 
Piastowska16:229 min.
 
Gospody16:2411 min.
 
Subisława16:2613 min.
 
Żabianka SKM16:2714 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy