Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni16:21
Władysława IV16:23
Plac Wolności16:25
Wyzwolenia16:27
Zespół Szkół Morskich16:29
Krasickiego (n/ż)16:31
Brzeźno16:32
PCK16:33
Dworska16:35
al. Płażyńskiego
 
16:37
0 min.
 
Czarny Dwór16:381 min.
 
Przymorze Wielkie16:403 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:414 min.
 
Czerwony Dwór16:447 min.
 
Piastowska16:469 min.
 
Gospody16:4811 min.
 
Subisława16:5013 min.
 
Żabianka SKM16:5114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy