Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni16:33
Władysława IV16:35
Plac Wolności16:37
Wyzwolenia16:39
Zespół Szkół Morskich16:41
Krasickiego (n/ż)16:43
Brzeźno16:44
PCK16:45
Dworska16:47
al. Płażyńskiego
 
16:49
0 min.
 
Czarny Dwór16:501 min.
 
Przymorze Wielkie16:523 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:534 min.
 
Czerwony Dwór16:567 min.
 
Piastowska16:589 min.
 
Gospody17:0011 min.
 
Subisława17:0213 min.
 
Żabianka SKM17:0314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy