Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni17:21
Władysława IV17:23
Plac Wolności17:25
Wyzwolenia17:27
Zespół Szkół Morskich17:29
Krasickiego (n/ż)17:31
Brzeźno17:32
PCK17:33
Dworska17:35
al. Płażyńskiego
 
17:37
0 min.
 
Czarny Dwór17:381 min.
 
Przymorze Wielkie17:403 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:414 min.
 
Czerwony Dwór17:447 min.
 
Piastowska17:469 min.
 
Gospody17:4811 min.
 
Subisława17:5013 min.
 
Żabianka SKM17:5114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy