Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni17:35
Władysława IV17:37
Plac Wolności17:39
Wyzwolenia17:41
Zespół Szkół Morskich17:43
Krasickiego (n/ż)17:45
Brzeźno17:46
PCK17:47
Dworska17:49
al. Płażyńskiego
 
17:51
0 min.
 
Czarny Dwór17:521 min.
 
Przymorze Wielkie17:543 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:554 min.
 
Czerwony Dwór17:587 min.
 
Piastowska18:009 min.
 
Gospody18:0211 min.
 
Subisława18:0413 min.
 
Żabianka SKM18:0514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy