Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni17:50
Władysława IV17:52
Plac Wolności17:54
Wyzwolenia17:56
Zespół Szkół Morskich17:58
Krasickiego (n/ż)18:00
Brzeźno18:01
PCK18:02
Dworska18:04
al. Płażyńskiego
 
18:06
0 min.
 
Czarny Dwór18:071 min.
 
Przymorze Wielkie18:093 min.
 
Obrońców Wybrzeża18:104 min.
 
Czerwony Dwór18:137 min.
 
Piastowska18:159 min.
 
Gospody18:1711 min.
 
Subisława18:1913 min.
 
Żabianka SKM18:2014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy