Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni05:34
Władysława IV05:36
Plac Wolności05:38
Wyzwolenia05:40
Zespół Szkół Morskich05:42
Krasickiego (n/ż)05:44
Brzeźno05:45
PCK05:46
Dworska05:48
al. Płażyńskiego
 
05:49
0 min.
 
Czarny Dwór05:501 min.
 
Przymorze Wielkie05:523 min.
 
Obrońców Wybrzeża05:534 min.
 
Czerwony Dwór05:567 min.
 
Piastowska05:589 min.
 
Gospody06:0011 min.
 
Subisława06:0213 min.
 
Żabianka SKM06:0314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy