Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni18:51
Władysława IV18:53
Plac Wolności18:55
Wyzwolenia18:57
Zespół Szkół Morskich18:59
Krasickiego (n/ż)19:01
Brzeźno19:02
PCK19:03
Dworska19:05
al. Płażyńskiego
 
19:06
0 min.
 
Czarny Dwór19:071 min.
 
Przymorze Wielkie19:093 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:104 min.
 
Czerwony Dwór19:137 min.
 
Piastowska19:159 min.
 
Gospody19:1711 min.
 
Subisława19:1913 min.
 
Żabianka SKM19:2014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy