Rozkład jazdy na: Nd., 12.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni19:06
Władysława IV19:08
Plac Wolności19:10
Wyzwolenia19:12
Zespół Szkół Morskich19:14
Krasickiego (n/ż)19:16
Brzeźno19:17
PCK19:18
Dworska19:20
al. Płażyńskiego
 
19:21
0 min.
 
Czarny Dwór19:221 min.
 
Przymorze Wielkie19:243 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:254 min.
 
Czerwony Dwór19:287 min.
 
Piastowska19:309 min.
 
Gospody19:3211 min.
 
Subisława19:3413 min.
 
Żabianka SKM19:3514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy