Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni05:15
Władysława IV05:16
Plac Wolności05:18
Wyzwolenia05:20
Zespół Szkół Morskich05:22
Krasickiego (n/ż)05:24
Brzeźno05:25
PCK05:26
Dworska05:28
al. Płażyńskiego
 
05:29
0 min.
 
Czarny Dwór05:301 min.
 
Przymorze Wielkie05:323 min.
 
Obrońców Wybrzeża05:334 min.
 
Czerwony Dwór05:367 min.
 
Piastowska05:378 min.
 
Gospody05:3910 min.
 
Subisława05:4112 min.
 
Żabianka SKM05:4213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy