Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni05:45
Władysława IV05:46
Plac Wolności05:48
Wyzwolenia05:50
Zespół Szkół Morskich05:52
Krasickiego (n/ż)05:54
Brzeźno05:55
PCK05:56
Dworska05:58
al. Płażyńskiego
 
05:59
0 min.
 
Czarny Dwór06:001 min.
 
Przymorze Wielkie06:023 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:034 min.
 
Czerwony Dwór06:067 min.
 
Piastowska06:078 min.
 
Gospody06:0910 min.
 
Subisława06:1112 min.
 
Żabianka SKM06:1213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy