Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:28
Władysława IV07:30
Plac Wolności07:32
Wyzwolenia07:34
Zespół Szkół Morskich07:36
Krasickiego (n/ż)07:38
Brzeźno07:39
PCK07:40
Dworska07:42
al. Płażyńskiego
 
07:43
0 min.
 
Czarny Dwór07:441 min.
 
Przymorze Wielkie07:463 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:474 min.
 
Czerwony Dwór07:507 min.
 
Piastowska07:529 min.
 
Gospody07:5411 min.
 
Subisława07:5613 min.
 
Żabianka SKM07:5714 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy