Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni08:21
Władysława IV08:23
Plac Wolności08:25
Wyzwolenia08:27
Zespół Szkół Morskich08:29
Krasickiego (n/ż)08:31
Brzeźno08:32
PCK08:33
Dworska08:35
al. Płażyńskiego
 
08:36
0 min.
 
Czarny Dwór08:371 min.
 
Przymorze Wielkie08:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:404 min.
 
Czerwony Dwór08:437 min.
 
Piastowska08:459 min.
 
Gospody08:4711 min.
 
Subisława08:4913 min.
 
Żabianka SKM08:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy