Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni08:41
Władysława IV08:43
Plac Wolności08:45
Wyzwolenia08:47
Zespół Szkół Morskich08:49
Krasickiego (n/ż)08:51
Brzeźno08:52
PCK08:53
Dworska08:55
al. Płażyńskiego
 
08:56
0 min.
 
Czarny Dwór08:571 min.
 
Przymorze Wielkie08:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:004 min.
 
Czerwony Dwór09:037 min.
 
Piastowska09:059 min.
 
Gospody09:0711 min.
 
Subisława09:0913 min.
 
Żabianka SKM09:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy