Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni06:10
Władysława IV06:12
Plac Wolności06:14
Wyzwolenia06:16
Zespół Szkół Morskich06:18
Krasickiego (n/ż)06:20
Brzeźno06:21
PCK06:22
Dworska06:24
al. Płażyńskiego
 
06:26
0 min.
 
Czarny Dwór06:271 min.
 
Przymorze Wielkie06:293 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:304 min.
 
Czerwony Dwór06:337 min.
 
Piastowska06:359 min.
 
Gospody06:3711 min.
 
Subisława06:3913 min.
 
Żabianka SKM06:4014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy