Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni11:40
Władysława IV11:42
Plac Wolności11:44
Wyzwolenia11:46
Zespół Szkół Morskich11:48
Krasickiego (n/ż)11:50
Brzeźno11:51
PCK11:52
Dworska11:54
al. Płażyńskiego
 
11:56
0 min.
 
Czarny Dwór11:571 min.
 
Przymorze Wielkie11:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:004 min.
 
Czerwony Dwór12:037 min.
 
Piastowska12:059 min.
 
Gospody12:0711 min.
 
Subisława12:0913 min.
 
Żabianka SKM12:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy