Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni12:00
Władysława IV12:02
Plac Wolności12:04
Wyzwolenia12:06
Zespół Szkół Morskich12:08
Krasickiego (n/ż)12:10
Brzeźno12:11
PCK12:12
Dworska12:14
al. Płażyńskiego
 
12:16
0 min.
 
Czarny Dwór12:171 min.
 
Przymorze Wielkie12:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:204 min.
 
Czerwony Dwór12:237 min.
 
Piastowska12:259 min.
 
Gospody12:2711 min.
 
Subisława12:2913 min.
 
Żabianka SKM12:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy