Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni12:20
Władysława IV12:22
Plac Wolności12:24
Wyzwolenia12:26
Zespół Szkół Morskich12:28
Krasickiego (n/ż)12:30
Brzeźno12:31
PCK12:32
Dworska12:34
al. Płażyńskiego
 
12:36
0 min.
 
Czarny Dwór12:371 min.
 
Przymorze Wielkie12:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:404 min.
 
Czerwony Dwór12:437 min.
 
Piastowska12:459 min.
 
Gospody12:4711 min.
 
Subisława12:4913 min.
 
Żabianka SKM12:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy