Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni13:40
Władysława IV13:42
Plac Wolności13:44
Wyzwolenia13:46
Zespół Szkół Morskich13:48
Krasickiego (n/ż)13:50
Brzeźno13:51
PCK13:52
Dworska13:54
al. Płażyńskiego
 
13:56
0 min.
 
Czarny Dwór13:571 min.
 
Przymorze Wielkie13:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:004 min.
 
Czerwony Dwór14:037 min.
 
Piastowska14:059 min.
 
Gospody14:0711 min.
 
Subisława14:0913 min.
 
Żabianka SKM14:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy