Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Jasień PKM08:00
Jasieńska08:02
Gronostajowa (n/ż)08:04
Źródlana08:05
Zwierzyniecka (n/ż)08:06
Jasień Pólnicy08:08
Jaworowa08:10
Jeziorowa
 
08:12
0 min.
 
Leszczynowa08:142 min.
 
Szadółki08:153 min.
 
Przywidzka08:175 min.
 
Czermińskiego08:197 min.
 
Rębowo08:208 min.
 
Baśniowa08:2210 min.
 
Elfów08:2412 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)08:2513 min.
 
Wieżycka08:2715 min.
 
Niepołomicka08:2917 min.
 
Łódzka (n/ż)08:3119 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:3220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy