Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Jasień PKM08:37
Jasieńska08:39
Gronostajowa (n/ż)08:41
Źródlana08:42
Zwierzyniecka (n/ż)08:43
Jasień Pólnicy08:45
Jaworowa08:46
Jeziorowa
 
08:48
0 min.
 
Leszczynowa08:491 min.
 
Szadółki08:502 min.
 
Przywidzka08:524 min.
 
Czermińskiego08:546 min.
 
Rębowo08:557 min.
 
Baśniowa08:579 min.
 
Elfów08:5911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)09:0012 min.
 
Wieżycka09:0214 min.
 
Niepołomicka09:0416 min.
 
Łódzka (n/ż)09:0618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:0719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy